Ruined King - awansowanie: jak zdobywać punkty doświadczenia

Zdobywanie PD dla bohaterów, źródło XP.

Zdobywanie punktów doświadczenia i rozwój postaci - w niektórych aspektach - w Ruined King przywodzi na myśl gry RPG. PD zdobywamy bowiem niemal tylko i wyłącznie za walkę.

Po każdym wygranym starciu zobaczysz, ile punktów zdobyli bohaterowie. Zawsze zdobywają je wszyscy, niezależnie od tego, jak byli aktywni. Aktywniejsi otrzymają jednak więcej PD.

xp

Jeśli jakaś postać awansuje na wyższy poziom, zobaczysz osobne okno z nowymi umiejętnościami (1), które zostały odblokowane (choć nie każdy poziom to nowa zdolność, pamiętaj). Po lewej stronie zobaczysz też statystyki (2) i zmiany, jakie w nich zachodzą.

xp1

Co ważne, w przeciwieństwie do wielu gier RPG, w Ruined King nie masz wpływu na statystyki postaci przy awansie na wyższe poziomy. Atrybuty zwiększają się same. Zmieniać statystyki możesz tylko poprzez dobieranie wyposażenia lub rozwój niektórych talentów.

Następnie: Ruined King - statystyki i atrybuty

Spis treści: Ruined King - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Ruined King - trująca mgła: jak się pozbyć

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami