PS5 i Xbox Series X z klocków LEGO. Fan wykonał imponujące repliki

Można głosować na masową produkcję projektów.

Jeden z fanów przedstawił pomysł na zestawy LEGO w formie replik konsol PS5 i Xbox Series X. Internauci mogą głosować na propozycje, by trafiły do masowej produkcji.

Autorem projektu jest internauta o pseudonimie BrickinNick. Użytkownik odtworzył platformy Sony i Microsoftu w skali 1:1. Zadbał także o najmniejsze szczegóły, uwzględniając „skomplikowane zakrzywienia i kąty oraz otwory wentylacyjne”.

ps5_lego
PS5 z LEGO

To nie wszystko, ponieważ wykonane z klocków konsole posiadają wszystkie przyciski, porty i inne detale znane z faktycznych urządzeń. Twórca pomysłu zbudował również odpowiednie pady. Poza tym repliki PS5 i Xbox Series X można otworzyć - w środku ukryto trzy sceny z gier.

Propozycje zaprezentowano w ramach LEGO Ideas, czyli platformy, która pozwala internautom wspierać pomysły przedstawiane przez fanów. Jeżeli dany zestaw zbierze minimum 10 tysięcy głosów, firma odpowiedzialna za klocki rozpocznie proces weryfikacji, by ruszyć z masową produkcją - o ile na przeszkodzie nie staną kwestie licencyjne.

xbox_series_x_replika_lego
Xbox Series X z LEGO

Na razie repliki PS5 i Xbox Series X zgromadziły odpowiednio 822 i 300 głosów. Kampanie dotyczące obu gadżetów zakończą się jednak za więcej niż rok - potrwają bowiem jeszcze przez ponad 400 dni.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Powiązane gry

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami