Horror ILL imponuje grafiką na Unreal Engine 5

A także brutalnością.

Deweloperzy z niezależnego studia Team Clout podzielili się pierwszym fragmentem rozgrywki z powstającego horroru o nazwie ILL. Dzięki zastosowaniu silnika Unreal Engine 5, gra ma wyróżniać się poziomem oprawy, a także złożonością obrażeń, jakie można zadać przeciwnikom.

Twórcy ILL inspirują się serią Resident Evil, szczególnie pod względem atmosfery i stylu wizualnego. Szczegóły fabuły nie są znane, ale Team Clout nie ukrywa, że historia będzie pozbawiona skomplikowanych zwrotów akcji. Poniżej wspomniany gameplay, a także kilka starszych materiałów.

Deweloperzy obiecują, że zobaczymy jedne z najlepszych efektów rozczłonkowania w grach, a także wizualnie imponujące wnętrzności i krew.

ILL zmierza na PC, ale data premiery nie jest jeszcze określona. Gra jest finansowana z pomocą społeczności, za pośrednictwem serwisu Patreon.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami