Dragon Age 4 z naciskiem na single-player. BioWare obiecuje grę dla jednego gracza

Minął Dzień Dragon Age.

BioWare obchodziło 4 grudnia Dzień Dragon Age 2021, coroczne święto dla miłośników serii. Obyło się bez nowych szczegółów - poza zapewnieniem, że nowa odsłona serii nadal powstaje.

Co więcej, deweloperzy potwierdzili, że nadchodząca produkcja będzie przeznaczona dla pojedynczego gracza, co zapewne uspokoi fanów obawiających się nacisku na sieciowe elementy.

„A propos tworzenia nowych światów i historii - wiedzcie, że nadal ciężko pracujemy nad kolejną skupioną na doświadczeniu jednoosobowym przygodzie spod znaku Dragon Age” - napisano w świątecznym komunikacie.

Poza tym nie ujawniono jednak żadnych szczegółów na temat Dragon Age 4 - o ile jest taki będzie faktycznie tytuł gry. Najważniejszym elementem uroczystości była zapewne zbiórka pieniędzy na organizację charytatywną Able Gamers - pozyskano 25 tysięcy dolarów.

W Apex Legends - innej grze EA - pojawiła się za to zawieszka na broń o nazwie „Wyżynny pustoszyciel”, dostępna dla abonentów EA Play od 2 grudnia 2021 do 4 stycznia 2022.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami