Polskie World of Horror z nową zawartością

Strach się bać.

World of Horror to nietypowa, mroczna przygodówka odwołująca się do estetyki gier z lat 80. Za projekt odpowiada Paweł Kozmiński z Wrocławia - i właśnie wprowadził do produkcji nową zawartość.

Aktualizacja wprowadza między innymi dwie nowe postacie i tajemnice do zbadania. Jest także dodatkowy tryb wyzwań, który ma wystawić umiejętności graczy na próbę i zaoferować nowe elementy mechaniki.

Produkcja nawiązuje do azjatyckich horrorów i pozwala poznać kilkanaście różnych historii. Nasza postać musi postarać się rozwiązać różne tajemnicze zagadki związane z wydarzeniami w małej miejscowości na japońskim wybrzeżu.

Uwagę zwraca przede wszystkim estetyka, ale pomysł na grę jest równie intrygujący. Scenariusze mają bowiem wiele części składowych, które nie zawsze odkrywamy. W zależności od naszej uwagi, szczęścia i czasu poświęconego na eksplorację, możemy zdobyć więcej kluczowych informacji czy przedmiotów.

World of Horror jest dostępne na PC i konsolach Xbox.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami