Nowa gra twórcy DayZ stawia na kooperację i ray tracing - jutro premiera

Icarus zaczyna lot.

Już jutro - 3 grudnia - premierę ma Icarus, nowa gra Deana Halla, odpowiedzialnego za popularne DayZ. Jego studio RocketWerkz przypomina o terminie w nowych zwiastunie - oraz w filmie dokumentalnym.

Tytuł ukaże się na Steamie, gdzie obecnie wyceniony jest na 97,19 zł.

Icarus przeznaczone jest dla maksymalnie ośmiu graczy, którzy trafiają na tytułową, poddawaną terraformacji planetę. Możliwa jest także zabawa w pojedynkę, lecz kooperacja jest wskazana.

Wspólnie musimy walczyć o przetrwanie w niesprzyjających warunkach, dysponując niewielką liczbą narzędzi. Dostępne zasoby wkrótce się zwiększają, wraz z pozyskiwaniem surowców i radzeniem sobie z potworami.

Niegościnna planeta pozbawiona jest tlenu, więc kluczowe jest dbanie o specjalny kombinezon. Lokację podzielono na trzy strefy klimatyczne, a w każdej znajdziemy interesujące miejsca przygotowane przez deweloperów.

Do tego podatne na zniszczenia otoczenie, dwa drzewka rozwoju technologii, system atrybutów przypisywanych postaciom, a także mechanikę wydarzeń pogodowych. Celem jest dostanie się na stację orbitującą chwilowo nad Icarusem - ta nie będzie jednak czekać wiecznie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami