Kolejny polski symulator - Western City Renovator pozwoli obudować Dziki Zachód

Z pomocą dynamitu.

Studio Septarian Games z Warszawy zapowiedziało kolejny projekt. W zalewie przeróżnych polskich symulatorów tytuł wydaje się wyróżniać tematyką - Western City Renovator pozwoli zbudować miasteczko na Dzikim Zachodzie.

Wcielamy się w śmiałka zatrudnionego przez firmę planującą konstrukcję linii kolejowej. Aby roboty ruszyły, musimy najpierw wyremontować osiedla na planowanej trasie pociągu, by zapewnić odpowiednie wsparcie dla pracowników kładących tory.

Zajmiemy się więc nie tylko dekonstrukcją ruin (choćby z pomocą dynamitu), ale także spełnianiem potrzeb mieszkańców, zatrudnianiem pomocników i obserwowaniem, jak miasteczka wracają co życia, a lokalny saloon - do zysków.

Jak wynika z opublikowanych materiałów, możliwe będzie budowanie z wykorzystaniem gotowych projektów, ale także zaplanowanie domów i innych przybytków usługowych kompletnie od podstaw.

Western City Renovator nie ma obecnie daty premiery, więc na produkcję możemy jeszcze poczekać. Zwłaszcza że - jak przystało na studio z „rodziny” wydawnictwa PlayWay - Septarian Games rozwija obecnie także sporo innych projektów: Post-Apo Builder, Fort Craft, Apollo 13 i Combat Engineer.

Septarian Games powstało dopiero w lipcu obecnego roku, a 77 procent udziałów kontroluje obecnie właśnie PlayWay, który zbudował giełdowy sukces na symulatorach tego typu.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami