Diablo 4 i Overwatch 2 opóźnione

Odchodzi współliderka Blizzarda.

Na zorganizowanej wczoraj konferencji dla inwestorów przedstawiciele firmy Blizzard ogłosili, że Diablo 4 oraz Overwatch 2 zostają opóźnione. Nie podano szczegółów na temat okresu premiery żadnej z gier.

Obydwie produkcje nie doczekały się jeszcze publicznego ogłoszenia daty debiutu, jednak studio z pewnością miało wewnętrznie ustalony cel i deadline, który najwidoczniej został przesunięty.

„Pewne tytuły Blizzarda planowane na przyszły rok skorzystają na dodatkowym czasie produkcji, by osiągnąć pełnię potencjału” - napisali twórcy w oświadczeniu. To sugeruje, że jedna z gier miała ukazać się w 2022 roku. Można się więc domyślać, że ani Overwatch 2, ani Diablo 4 nie zadebiutują przed 2023 rokiem.

Niedawno firma ogłosiła, że kolejny BlizzCon się nie odbędzie. Obecnie można zauważyć, że wpływ na taką decyzję miał nie tylko skandal po oskarżeniach o złe traktowanie pracowników i molestowanie, ale też odległe daty premier największych hitów znajdujących się w produkcji.

Poinformowano również, że firmę opuszcza Jen Oneal, która w lipcu razem z Mike'em Ybarrą objęła funkcję współliderki studia po ustąpieniu ze stanowiska dotychczasowego prezydenta, Allena Bracka.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Powiązane gry

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami