Nowy tryb The Division 2 dopiero w przyszłym roku

Szczegóły w styczniu.

  • Debiut nowego trybu w The Division 2 przełożono na luty
  • Wtedy rozpocznie się też kolejny sezon

Nowy, tajemniczy tryb rozgrywki w The Division 2 zadebiutuje dopiero w lutym przyszłego roku - potwierdzili twórcy z Ubisoftu. Dotychczas zakładano, że być może uda się zdążyć jeszcze w tym roku.

Za ogłoszone w marcu treści odpowiada grupa weteranów ze studia Ubisoft Massive, a opcja zabawy ma być „zupełnie nowa” dla serii, choć nadal nie wiemy, o czym dokładnie mowa.

„Od tego czasu plany przeszły wiele zmian, a my cały czas stawialiśmy przed sobą wyzwanie, aby nie dopuszczać do kompromisów w kwestii jakości i ambicji, cechujących naszą nową zawartość. Ta aktualizacja gry będzie jedną z naszych najbardziej ambitnych w historii”- zapewniono teraz.

Jednocześnie ogłoszono, że również start nowego sezonu przełożono na luty. Pod koniec obecnego - w grudniu - odbędzie się za to wydarzenie specjalne, przywracające niektóre atrakcje sezonowe z przeszłości. Pojawią się też nowe nagrody dla graczy.

Pierwsze konkrety na temat tajemniczego trybu rozgrywki poznamy jednak dopiero w styczniu. Całość pojawi się na publicznych serwerach testowych na PC, umożliwiając wcześniejsze sprawdzenie.

„Dzięki temu dodatkowemu okresowi zespół stworzy nową zawartość o najwyższej jakości. Oczywiście, w międzyczasie będziemy dalej wspierać grę i pracować nad naprawą najbardziej palących problemów” - dodaje Ubisoft.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami