Nadciąga Farmville 3 - premiera w listopadzie

Powrót Króla.

Seria Farmville powraca z nową odsłoną - ponad dekadę po premierze pierwszej części serii, która zawładnęła wieloma kontami na Facebooku.

Firma Zynga ogłosiła, że Farmville 3 - jak brzmi tytuł - ukaże się 4 listopada na urządzeniach przenośnych z systemami iOS oraz Android, a także na komputerach Mac.

Produkcja zaoferuje ponad 150 gatunków zwierząt do odhodowania i sprzedania na ryneczku, w tym alpaki oraz nieco mniej przyjazne tygrysy. Poniżej znaleźć można najnowszy trailer, oferujący kilka sekund rozgrywki:

Poza tym nie znamy zbyt wielu szczegółów. Wiadomość prasowa reklamuje powrót postaci o imieniu Marie, której towarzyszy trzydziestu pomocników o różnych umiejętnościach. Pomogą nam w wypiekaniu, wędkarstwie, ścinaniu drzew i systemie rzemiosła.

Nowością będzie także zmienna pogoda, która wpłynie nie tylko na pola uprawne, ale także przeszkodzi w swobodnym łowieniu ryb.

1
2

Oryginalne Farmville zostało wyłączone wraz z końcem ubiegłego roku. „Po jedenastu niesamowitych latach od premiery w 2009 roku, oficjalnie ogłaszamy zamknięcie” - poinformowali wtedy twórcy, co związane było z wygaszaniem technologii Flash na całym świecie.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami