Futurystyczne Escape from Tarkov? Startuje beta The Cycle: Frontier

Darmowa strzelanka PvPvE.

Gatunek „PvPvE” staje się coraz popularniejszy. Obok Escape from Tarkov i Hunt: Showdown swoją produkcję szykuje także niemieckie Yager - zamknięte testy The Cycle: Frontier startują jeszcze dzisiaj.

Aby poprosić o dostęp, należy kliknąć odpowiedni przycisk na karcie produktu na Steamie, a następnie liczyć na łut szczęścia. Beta potrwa do 1 listopada, oferując nową mapę - Crescent Falls.

Trailer zapowiadający grę zapowiedziany dwa lata temu

Jak na założenia gatunku PvPvE przystało, bierzemy udział w krótkich meczach, trafiając na duże lokacje. Celem jest zebranie surowców, eksploracja i wykonywanie zadań, a następnie ucieczka - i tak w kółko.

Problemem jest fakt, że rywalizujemy nie tylko ze sztuczną inteligencją, ale możemy - choć nie musimy - natknąć się także na graczy. Jeśli zginiemy, wszystkie pozyskane dobra przepadają i musimy próbować ponownie.

Cechą wyróżniającą The Cycle: Frontier - zapowiedzianego dwa lata temu pod nazwą The Cycle - jest wyraźnie futurystyczna tematyka. Lądujemy na obcej planecie, gdzie czekają „krwiożercze zwierzęta i chciwi gracze”.

1
Jest też kryjówka do rozbudowania

„Fortuna III jest tajemniczym, porośniętym bujną roślinnością światem na skraju galaktyki. Niegdyś była cennym źródłem surowców naturalnych, ale pochłonął ją cykl, czyli radioaktywna burza, która zmiotła całą cywilizację” - czytamy w opisie.

Na miejscu nie tylko zabezpieczamy łupy, ale wykonujemy także kontrakty, nieco w stylu Hunt: Showdown. Po powrocie do siedziby możemy „wzbogacić swoją kwaterę o stałe ulepszenia i kupić nowy sprzęt”, nieco w stylu Escape from Tarkov.

Pełna wersja ukaże się w przyszłym roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami