New World - nie działa: status serwerów

Jak i gdzie sprawdzić czy serwery działają bez problemów.

Z niniejszej strony dowiesz się, jak sprawdzić status serwerów New World i szybko upewnić się, że problemy z połączeniem nie są po twojej stronie.

Jeśli już przebrnąłeś przez gigantyczne kolejki, a po wszystkim gra wyrzuciła cię na pulpit i nie możesz wejść, jest szansa, że serwery New World aktualnie mają problemy. Możesz sprawdzić to zaglądając na dwie strony:

  • Twitter New World. Tutaj znajdziesz aktualne informacje publikowane przez deweloperów. Jeśli z grą są jakiekolwiek problemy, na pewno pojawi się tutaj stosowna informacja;
  • Strona ze statusem serwerów New World. Pod tym linkiem znajdziesz wykresy przedstawiające ilość graczy na serwerach - Players by region (Live) - i ilość graczy w kolejkach - Players in queue by region (Live).
new_world_kolejki_na_serwerze
Kolejki to nie jedyny problem New World

Szczególnie przydatny jest ten drugi link. Jeśli dane z wykresu z ostatnich minut lecą ostro w dół, możesz być pewny, że z serwerami jest coś nie tak i inni gracze także zostali wyrzuceni z gry. Jeśli z kolei wykresy przedstawiają duży ruch, poczekaj po prostu kilkanaście minut, a sytuacja być może sama się unormuje.

@mm_loginservices_InternalServerErrorException - to znany i powszechny błąd, oznaczający po prostu wyłączone serwery lub brak dostępu do nich. Błąd od premiery pojawił się kilkukrotnie i znikał po kilkudziesięciu minutach. Najlepiej poczekać, aż twórcy go rozwiążą i spokojnie dołączyć do gry.

Spis treści: New World - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami