Materac dla graczy najnowszym gadżetem z Japonii

Ale odbiorcy nie są zachwyceni.

Lista nietypowych gadżetów dla graczy obejmuje już maseczki, świecące podkładki i nakładki na palce, lecz specjaliści z Japonii wymyślili jeszcze wygodniejsze „urządzenie” - materac.

Jak informuje serwis Kotaku, sprzęt nadaje się idealnie dla osób, które spędzają sporo czasu w łóżku, choćby z padem w ręku. Przyda się także graczom, którzy chcą po prostu dobrze się wyspać po długiej sesji.

Za pomysł odpowiada japońska firma Bauhutte, która sprzedaje cały szereg gadżetów dla graczy: biurka, krzesła, a nawet łóżka (do których materac będzie zapewne pasował idealnie).

1
2

Produkcją zajmuje się jednak Nishikawa, który to podmiot ma podobno 455 lat doświadczenia w budowaniu materaców. W planach są trzy rozmiary, w cenach zaczynających się od 28,5 tys. jenów (ok. 1010 zł).

Fani nie są zachwyceni. Na japońskich forach dyskusyjnych można znaleźć narzekania, że sprzęt nie ma nic wspólnego z grami i otrzymujemy po prostu standardowy materac od Nishikawy, ale z czarnym pokrowcem z logo Bauhutte.

„Jeśli chcą to nazwać produktem dla graczy, to potrzebne jest podświetlenie” - zauważa przytomnie jeden z użytkowników serwisu 2ch.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

PS Plus: listopad 2021 - pełna oferta

Knockout City, Kingdom of Amalur: Re-Reckoning i inne.

Nowe gry w Amazon Prime za darmo - zobacz listę wszystkich gier

Rise of the Tomb Raider, Dragon Age: Inkwizycja i nie tylko.

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami