Dying Light 2 trafi na Nintendo Switch

Pierwsza część ukaże się w październiku.

Na Nintendo Direct poinformowano, że Dying Light 2 od polskiego Techlandu ukaże się też na Switchu.

Produkcja będzie jednak dostępna na konsoli japońskiej firmy tylko poprzez chmurę. To oznacza, że do rozgrywki ma być wymagane połączenie z internetem - gra uruchomi się bowiem na zewnętrznych serwerach i zostanie przesłana do urządzenia odbiorcy.

Dying Light 2 zadebiutuje na Switchu w tym samym dniu, co na pozostałych urządzeniach - 4 lutego 2022 roku. W dniu premiery pojawi się darmowe demo, choć na razie nie jest jasne, czy zawita na pozostałe platformy sprzętowe.

To jednak nie wszystko, ponieważ ujawniono, że pierwsza część cyklu z zombie na konsoli Nintendo ukaże się 19 października. Posiadacze sprzętu otrzymają grę w edycji platynowej, a więc zawierającej nie tylko podstawowy tytuł, ale wszystkie dodatki i DLC.

Dying Light na Switchu zaoferuje obsługę wibracji HD rumble, a także pozwoli korzystać z ekranu dotykowego. Do tego celowanie za pomocą żyroskopów, wsparcie dla kontrolerów ruchu oraz tryb kooperacji w formie lokalnej i sieciowej.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami