Powstaje nowa odsłona Brothers in Arms

Ale na zapowiedź poczekamy.

  • Gaerbox pracuje nad nowym Brothers in Arms
  • Studio nie chce jednak zbyt szybko zapowiedzieć gry

Randy Pitchford - szef studia Gaerbox - ujawnił, że jego firma pracuje nad kolejną odsłoną zasłużonej serii Brothers in Arms. Na oficjalną zapowiedź trzeba będzie jednak poczekać.

Menedżer rozmawiał z Tedem Price'em z Insomniac Games, prowadzącym podcast AIAS Game Maker's Notebook. Szefa Gearbox zapytano, dlaczego tak szybko zdecydował się na zapowiedź Aliens: Colonial Marines, które „zasłynęło” wyjątkowo niską jakością.

Pitchford przyznał, że był to spory błąd i właśnie dlatego na jakiekolwiek konkrety na temat nowego Brothers in Arms przyjdzie poczekać do czasu, gdy produkcja będzie na bardziej zaawansowanym etapie prac.

Kluczowy moment w 53:04

- Nawet Borderlands 3 ogłosiłem dopiero, gdy byliśmy w fazie beta. Nie jest to fajne, bo wiem, że sporo osób czeka - pracujemy nad nową odsłoną Brothers in Arms - ale nie powiem nic, dopóki nie będziemy mieli konkretów. Mamy wiernych fanów tej serii, ale będą musieli jeszcze pocierpieć - wyjaśnił.

Seria Brothers in Arms łączy strzelanie z elementami taktyki i składa się obecnie z trzech „głównych” odsłon. Ostatnia, Brothers in Arms: Hell's Highway, ukazała się w 2008 roku, a później na rynku debiutowały już tylko liczne produkcje mobilne.

O następnej grze mówiło się już w 2015 roku. - Nowa część Brothers in Arms musi być autentyczna. Nad tym pracujemy - mówił wtedy Pitchford. - Mam poczucie, że nie powiedzieliśmy jeszcze wszystkiego w tym temacie, zarówno jeżeli chodzi o fikcję, jak też o historię. Chcemy się tym zająć.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami