Figurka Dantego z Devil May Cry kosztuje ponad 16 tys. złotych

110 centymetrów i 30 kilogramów.

Firma Prime 1 Studios ujawniła nową figurkę Dantego, w wersji z Devil May Cry 5. Imponujący gadżet wyceniono na 4299 dolarów, czyli nieco ponad 16,5 tys. złotych. Premiera na przełomie 2022 i 2023 roku.

Cenę po części tłumaczy rozmiar - 110 centymetrów i 30 kilogramów wagi. Do tego ubranie wykonane z prawdziwych tkanin, wiernie odtworzone pistolety Ebony i Ivory, miecz Rebellion, a nawet zakrwawione bandaże na rękach i koszulka Henley.

1
2
3
4

Płaszcz wykonano z prawdziwej skóry, a dbałość o szczegóły jest imponująca: szwy, zamki i guziki przygotowano w zgodzie z pierwowzorem z gry, a sprzączka paska to prawdziwy metal.

Standardowa edycja figurki będzie tańsza - skromne 2699 dolarów. Opisywane wydanie „Black Label” jest droższe, ponieważ głowa Dantego jest w nim wykonana nie z plastiku, lecz z silikonu, z syntetycznymi włosami - z brodą i brwiami włącznie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami