Car Mechanic Simulator 2021 - jak poszukać i oznaczyć części do naprawy

Sposób na szybkie odnajdowanie części, którą należy naprawić.

Naprawa samochodu w Car Mechanic Simulator 2021 składa z kilku aspektów, między innymi takich jak demontaż starych części i montaż nowych. Jednak zanim wyjmiemy zużytą część, należy ją odszukać w samochodzie.

Niektóre z nich łatwo odnaleźć w aucie, jak np. zbiornik płynu do spryskiwaczy, ale niektóre z nich są tak ukryte wewnątrz pojazdu, że nawet doświadczony mechanik może mieć problem z odnalezieniem niektórych podzespołów.

Z pomocą przychodzi ważna funkcja gry, a mianowicie podświetlanie części do naprawy. Dzięki niej możemy szybko odnaleźć poszukiwany podzespół, gdyż przybiera błękitny obrys, który wyróżnia się na tle innych kolorów i szczegółów pojazdu.

034

Aby zaznaczyć części do naprawy, należy umieścić kursor na aucie i wywołać menu kołowe. Za jego pomocą wybierz polecenie: Stan auta (1).

035

Następnie przejdź do drugiej zakładki od prawej strony i wybierz na Liście części do naprawy, podzespoły które chcesz podświetlić. Każdy zaznaczony element zostanie oznaczony błękitną gwiazdką (2).

036

Opuść okno i wróć do samochodu. Teraz zajrzyj do „wnętrza auta”, np. przechodząc do szczegółów silnika. W zależności od części pojazdu i oznaczonego podzespołu, powinieneś/powinnaś bez trudu dojrzeć oznaczoną część.

Następnie: Car Mechanic Simulator 2021 - nie znaleziono części: jak odnaleźć

Spis treści: Car Mechanic Simulator 2021 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Car Mechanic Simulator 2021 - badanie, diagnoza: przegląd stanu części

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami