Polskie War Mongrels w stylu Commandos ma datę premiery

Izometryczna gra taktyczna.

Studio Destructive Creations ogłosiło, że izometryczna gra taktyczna War Mongrels zadebiutuje na PC już 19 października. Wieści przekazano za pośrednictwem nowego zwiastuna produkcji.

W sklepie Epic Games Store widnieje cena - 159 zł (127,20 zł przed premierą). Tytuł zapowiedziano w sierpniu ubiegłego roku, a w planach na przyszłość są jeszcze konwersje na konsole PlayStation 4, PS5, Xbox One i Xbox Series X.

Akcję osadzono w czasach II wojny światowej, na froncie wschodnim. Głównymi bohaterami są dwaj dezerterzy z Wermachtu, którzy w trakcie rozgrywki staną się wytrwałymi partyzantami. Podczas przygody dołączą do nich inni towarzysze broni.

Gra przypomina serie Commandos i Desperados. Kierujemy grupą kilku postaci o unikalnych umiejętności. Nie zabraknie skradania, odwracania uwagi przeciwników i cichych zabójstw, ale możliwe będzie także bardziej „dynamiczne” podejście.

War Mongrels oferuje także tryb sieciowej kooperacji dla dwóch graczy i odznacza się mocnym naciskiem na historię, co przekłada się na prawdziwe wydarzenia, daty, lokalizacje, broń, mundury i artykuły historyczne.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami