Odświeżony Quake pojawi się na imprezie QuakeCon 2021 - raport

Ujawnia harmonogram imprezy.

Harmonogram QuakCon 2021 przez krótki moment sugerował, że na imprezie zobaczymy „zrewitalizowany Quake”. Wzmiankę szybko usunięto, co tylko spotęgowało spekulacje.

Wydarzenie specjalne ma odbyć się drugiego dnia imprezy, w piątek, 20 sierpnia (o 16:30). Z opisu wynikało, że John Lenneman z dobrze znanego naszym czytelnikom Digital Foundry dołączy do Jerka Gustafssona ze studia MachineGames, by porozmawiać o „dziedzictwie legendarnego tytułu”.

1
W internecie nic nie ginie

„Duet będzie także dyskutował na temat dodatkowych treści, jakie Mechine Games przygotowało dla tej zrewitalizowanej edycji” - czytamy dalej.

Powyższy opis szybko jednak usunięto i później witryna z harmonogramem wyświetlała wyłącznie trzy kropki. Następnie dokonano kolejnej edycji i wycięto już tylko ostatnie zdanie, to o zaangażowaniu Mechine Games w prace nad tajemniczym projektem.

Nick Baker z serwisu XboxEra już w połowie czerwca informował - powołując się na własne źródła - że trwają prace nad nową odsłoną serii Quake. Teraz szczegóły z rozpiski imprezy wskazują na to, że otrzymamy remaster - lub remake.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami