Gra Battle Calculator to nietypowe podejście do liczenia

Czekamy na battle royale.

W australijskim sklepie Nintendo opublikowano interesującą aplikację. Battle Calculator to sieciowa gra przeznaczona dla maksymalnie czterech użytkowników, którzy muszą dotrzeć do określonej liczby, wykonując działania matematyczne.

Uczestnicy batalii mogą korzystać z wszystkich funkcji, ale jedynie w zakresie od 1 do 9 oraz od 0,1 do 0,9. Wygrywa pierwsza osoba, która dotrze do zadanego wyniku, określanego losowo na starcie potyczki.

1
Walka trwa

Aplikacja jest na tyle wszechstronna, że pozwala także wykonywać obliczenia bez rywalizacji. Nie trzeba więc kupować dedykowanego kalkulatora na Switch.

Jak wyjaśniają twórcy w sklepowym opisie, program przeznaczony jest dla osób, które znają tabliczkę mnożenia i potrafią posługiwać się kalkulatorem. Cenę ustalono na 18 dolarów australijskich (ok. 51 zł).

„Czekam na Calculator: Battle Royale” - żartują użytkownicy forum dyskusyjnego ResetEra. „Nie mogę uwierzyć, że oferują żółtą paletę kolorystyczną za darmo, podczas gdy większość innych gier kazałaby za to zapłacić” - dodaje kto inny.

„Podzielą społeczność” - obawia się jeden z graczy. „Czy jest już liga esportowa?” - zastanawia się inny miłośnik kalkulacji. „Wyobraźcie to sobie na Switch Pro” - czytamy dalej.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami