Pokemon Unite - Wild Pokemon, efekty i bonusy

Ludicolo, Bouffalant i Drednaw.

Na mapach w Pokemon Unite stoją tak zwane dzikie Pokemony - to te stworki, które są obecne na mapie i nie sterują nimi gracze. Zazwyczaj stoją nieruchomo na swoich pozycjach.

Trzy dzikie Pokemony są dosyć ważne, ponieważ ich pokonanie da twojej postaci bonusy i przydatne efekty. Warto więc tutaj opisać te stworki.

dzikie_pokemony

Ludicolo (1) to Pokemon, którego pokonanie zapewni ci fioletową aurę. Sprawia ona, że zadajesz więcej obrażeń przeciwnikom z niskim poziomem zdrowia.

Bouffalant (2) - pokonanie tego Pokemona zapewnia dostęp do pomarańczowej aury, która sprawi, że twoje ciosy przez krótki czas mogą spowalniać wrogów. To idealne narzędzie przeciwko uciekającym wrogom.

Drednaw (3) to Pokemon, którego zlikwidowanie aktywuje na tobie specjalną tarczę, wyglądającą jak bańka. Zniweluje ona część obrażeń, które otrzymałbyś w normalnych okolicznościach.

Aury te są najlepsze dla ofensywnych Pokemonów. Jeśli grasz postacią wsparcia lub tankiem, raczej nie zabieraj tych bonusów innym graczom.

Więcej porad:

Spis treści: Pokemon Unite - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

PS Plus: listopad 2021 - pełna oferta

Knockout City, Kingdom of Amalur: Re-Reckoning i inne.

Nowe gry w Amazon Prime za darmo - zobacz listę wszystkich gier

Rise of the Tomb Raider, Dragon Age: Inkwizycja i nie tylko.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami