Surgeon Simulator 2 - humorystyczna gra o chirurgach zmierza na konsole Xbox i Steama

Premiera we wrześniu.

  • Surgeon Simulator 2 pojawi się na Steamie i konsolach Xbox na początku września
  • W grze wcielamy się w chirurga, który stosuje niekonwencjonalne metody leczenia

Twórcy Surgeon Simulator 2 - humorystycznej produkcji o zabawie w chirurga - poinformowali, że 2 września gra pojawi się na Steamie, sklepie Windows oraz konsolach Xbox Series X/S i Xbox One.

Od sierpnia ubiegłego roku tytuł dostępny jest na PC, ale jedynie za pośrednictwem Epic Games Store. Umowa o wyłączności dobiega końca, więc pozycja zmierza na inne platformy dystrybucji cyfrowych na komputerach osobistych.

Na nowych platformach gra ukaże się w edycji Access All Areas. Wydanie zawiera wszystkie dodatki i nowości, które twórcy ze studia Bossa wprowadzili do produkcji od momentu premiery.

Na Xbox Series X/S pozycja zadziała w rozdzielczości 4K i 60 FPS. Tytuł zadebiutuje też w ramach Smart Delivery, czyli programie, zapewniającym posiadaczom Xbox One darmowy upgrade na nowe konsole Microsoftu.

Surgeon Simulator 2 to kontynuacja pozycji z 2013 roku. Gracze wcielają się w chirurga, który musi wykonywać skomplikowane operacje w wyznaczonym czasie. Nie brakuje humoru - bohaterowie często stosują niekonwencjonalne metody leczenia.

Produkcja oferuje kampanię fabularną, którą można rozegrać w kooperacji wraz z maksymalnie trójką znajomych. Do tego standardowe tryby sieciowe nastawione na kooperację.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami