Rozpoczęły się nagrania do serialu The Last of Us. Jest pierwsze zakulisowe zdjęcie

Ruszyły prace na planie.

Zakulisowa fotografia ujawnia, że w Kanadzie rozpoczęły się nagrania do realizowanego dla stacji HBO serialu na podstawie serii gier The Last of Us.

Diego Luna, który w produkcji wciela się w Tommy'ego - brata Joela - udostępnił na Instagramie pierwsze zdjęcie z planu. Ilustracja sugeruje, że obecnie kręcone są początkowe sceny z oryginalnej produkcji studia Naughty Dog.

the_last_of_us_zakulisowe_zdjecie
Źródło: konto Diego Luny na Instagramie

Fotografia przedstawia wspomnianego Lunę, a także Pedro Pascala i Nico Parker - zagrają odpowiednio Joela i córkę bohatera o imieniu Sarah - którzy uśmiechnięci siedzą w samochodzie w towarzystwie ekipy filmowej.

Aktorzy najprawdopodobniej są w trakcie kręcenia otwierającego odcinka produkcji, który obejmie początkowy etap z pierwszej części The Last of Us. Przypomnijmy, że scena rozgrywała się w teraźniejszości i przedstawiała ucieczkę bohaterów przed zainfekowanymi.

Serial na podstawie serii gier od studia Naughty Dog nie ma daty premiery. W obsadzie jest jeszcze między innymi Bella Ramsey - znana z „Gry o tron” artystka wcieli się w postać młodej Ellie.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami