Ponad 700 wersji demo do przetestowania - ruszył Steam Next Fest

Potrwa do 22 czerwca.

Na Steamie ponownie zorganizowano wydarzenie pozwalające wszystkim chętnym pobierać i testować wersje demonstracyjne wielu gier. W sumie można sprawdzić ponad 700 produkcji.

Niestety czas Steam Next Fest jest mocno ograniczony, jak na tak dużą liczbę gier. Zakończy się 22 czerwca. Wszystkie tytuły można przejrzeć na oficjalnej stronie eventu.

Wśród najpopularniejszych dem znajdują się między innymi próbne wersje Sable (platformowa gra 3D nastawiona na eksplorację), Death Trash (action-RPG przypominające połączenie Diablo i starych Falloutów), Wartales (średniowieczne RPG, w którym kierujemy grupą najemników), czy też Synthetik 2 (sequel jednego z najlepszych roguelite'ów ostatnich lat).

Z kolei Road 96 to ciekawy symulator autostopowicza, Tunic pozwala wcielić się w uroczego liska w grze w stylu klasycznych odsłon The Legend of Zelda, a Letters: A Written Adventure to wyjątkowa gra logiczna z pisaniem listów na pierwszym planie.

Na stronie wydarzenia nadawane są livestreamy z różnych gier, co może pomóc szybko ocenić, czy dana produkcja nas zainteresuje. Jedne z najciekawszych gier indie targów E3 - jak Replaced czy Song of Conquest - nie doczekały się niestety wersji demo.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami