Overcooked 2 za darmo w Epic Games Store

Oraz Hell is Other Demons.

Epic Games Store kontynuuje rozdawanie gier. Tym razem za darmo można zdobyć dwie produkcje - Overcooked 2 i Hell is Other Demons.

W celu odebrania obu wymienionych tytułów, na kartach katalogowych gier należy wcisnąć przycisk „Pobierz”. Promocja ograniczona jest czasowo i zakończy się za tydzień, 24 czerwca, o godzinie 17:00 czasu polskiego.

  • Overcooked 2 w Epic Games Store - przejdź
  • Hell is Other Demons w Epic Games Store - przejdź

Overcooked 2 to kontynuacja kooperacyjnej produkcji, w której wcielamy się w kucharzy. W trakcie rozgrywki należy przygotowywać potrawy według określonych przepisów, często mierząc się z mocno ograniczonym czasem. Kluczem do sukcesu jest precyzyjna współpraca.

Hell is Other Demons jest zaś dwuwymiarową strzelanką z elementami tak zwanego roguelite. Tytuł stawia na szybką oraz dynamiczną rozgrywkę. W kampanii fabularnej gracze przemierzają piekło, eliminując zastępy demonów.

Poinformowano jednocześnie, że 24 czerwca Epic Games Store udostępni za darmo następne dwie gry. Zainteresowani pobiorą platformówkę Sonic Mania i nawiązujące do klasycznych, zręcznościowych wyścigów Horizon Chase Turbo.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami