Nowy gameplay z Life is Strange: True Colors i spojrzenie na remaster oryginału

Moc empatii.

Przedstawiciele Square Enix zaprezentowali nowy materiał z Life is Strange: True Colors, w którym pokazano nowe fragmenty rozgrywki. Możemy zobaczyć, jak w praktyce działa moc empatii głównej bohaterki.

Maia może „wyczuć” emocje i myśli napotykanych postaci, co może znacznie pomóc w podjęciu wielu decyzji i odpowiednim poprowadzeniu rozmów.

Gracze zareagowali nieco negatywnie na prezentację remastera Life is Strange i dodatku Before the Storm. Fani zwracają uwagę, że oprawa właściwie wcale nie wygląda na poprawioną.

Wydaje się też, że właśnie z powodu rozczarowania remasterem, gracze rozpoczęli też obniżać ocenę zwiastuna True Colors oraz innych gier z wczorajszej prezentacji Square Enix.

Life is Strange: True Colors zadebiutuje 10 września na PC i konsolach. Produkcja nie będzie dystrybuowana w formie epizodycznej - wszystkie rozdziały opowieści otrzymamy od razu.

Zobacz wszystkie wiadomości z E3 2021

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami