Kawałek kurczaka w kształcie postaci z Among Us sprzedany za 100 tys. dolarów

Z sosem seczuańskim.

Użytkownik serwisu aukcyjnego eBay wydał niecałe 100 tysięcy dolarów (ok. 369 tys. zł) na kawałek kurczaka z zestawu McDonald's. Cena bierze się z nietypowego kształtu przysmaku, przypominającego nieco postać z Among Us.

Aukcja była wyjątkowo zacięta, zbierając ponad 180 ofert. Pewnym bonusem jest - jak zapewnia sprzedający - sos seczuański w zestawie.

4
Wygląda podejrzanie
2
Podobny?

Niestety, sprzedający zjadł wszystkie pozostałe kawałki, więc przedmiot znajduje się w kategorii „używane”. Jest jednak gustownie zapakowany w folię, by zachować świeżość. Pozostaje mieć nadzieję, że w trakcie transportu nie odpadnie panierka.

Aukcja w czasie trwania wywołała sporo reakcji. Na Twitterze komentowało choćby oficjalne konto Among Us, jeszcze na poziomie 34,4 tysięcy dolarów. W odpowiedzi na ten wpis zareagował też Xbox. „Za tę cenę musi być też sos seczuańki” - komentowano.

„Niech sobie żartują... Mam ten sos i jeśli kupujący sobie zażyczy, to wyślę go razem z kurczakiem” - dodał wkrótce sprzedający w aktualizacji na eBay'u.

Jak zawsze w przypadku takich ofert, sprawę warto traktować z przymrużeniem oka - nie jest bowiem jasne, czy kupujący zamierza uiścić opłatę.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami