Niedźwiedzie kontra demony - nowy trailer Total War: Warhammer 3

Wojenny chaos.

Przedstawiciele Creative Assembly przygotowali nowy zwiastun Total War: Warhammer 3. Materiał został stworzony na silniku gry, pozwalając przyjrzeć się modelom różnych jednostek - choć oczywiście animowanym w nieco większym stopniu niż w normalnej rozgrywce.

Trailer skupia się na frakcjach Kislevu i jednej frakcji Chaosu.

W kampanii fabularnej gracze otrzymają dostęp do nowych ras i nacji. Kislev to kraj inspirowany luźno XVII-wieczną Rosją i Unią Polsko-Litewską. Jak widać w powyższym materiale, w boju wykorzystuje między innymi niedźwiedzie. Pojawią się też cztery frakcje demonów Chaosu do wyboru - wyznających różnych bogów: Khorne'a, Nurgle'a, Slaanesha i Tzeentcha.

W grze pojawi się jeszcze jedna nowa frakcja - najbardziej wyjątkowa. To Kataj, czyli nacja inspirowana Chinami. Jest tylko wspominana w podręcznikach do Warhammera - armie tej frakcji nie doczekały się nawet figurek. Jednostki katajskie zadebiutują więc oficjalnie właśnie w nowym Total War.

Total War: Warhammer 3 zadebiutuje pod koniec roku. To ostatnia część trylogii osadzonej w świecie wykreowanym przez Games Workshop. Nie wiadomo jeszcze, czy możliwe będzie rozegranie wielkiej kampanii na wszystkich terenach z każdej odsłony - byłoby to bez wątpienia duże obciążenie dla komputerów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Dead by Daylight - poradnik i najlepsze porady

Jak grać ocalałym i zabójcą, mechaniki, przedmioty, rozwój postaci.

Sony: do rozwijania deweloperskich talentów nie wystarczą pieniądze

Kluczowe jest zapewnienie wolności kreatywnej.

Battlefield 4 z nagłym wzrostem popularności

EA musiało zwiększyć pojemność serwerów.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami