PS5 z oficjalnymi butami od Nike

W kolorach konsoli.

  • W maju zadebiutują oficjalne buty PS5 od Nike
  • Obuwie posiada logo PlayStation i symbole przycisków z pada

Firmy Sony i Nike zaprezentowały specjalny model butów, które wyglądem nawiązują do PS5.

Obuwie powstało we współpracy ze znanym koszykarzem Paulem Georgem. Nie zabrakło logotypów sportowca i platform PlayStation. Do tego symbole z przycisków pada, czyli trójkąt, kółko, krzyżyk i kwadrat, które umieszczono podobnie jak na obudowie kontrolera DualSense.

Tak jak PS5, buty utrzymane są w biało-czarnej kolorystyce, choć pojawiły się też niebieskie elementy. W pracach nad wyglądem gadżetu uczestniczył Yujin Morisawa, a więc człowiek odpowiedzialny za zaprojektowanie najnowszej konsoli Sony.

buty_ps5
Na butach umieszczono miniaturowe symbole przycisków pada

Obuwie w wybranych krajach zadebiutuje 14 maja, ale na razie nie jest jasne, czy trafią do Polski. Nieznana jest również cena sportowego gadżetu.

Co ciekawe, nieoficjalne informacje o butach pojawiły się jakiś czas temu - zdjęcia produktu opublikowano na Instagramie jednego z hongkońskich internautów. Fotografie sugerowały jednak, że w planach jest jeszcze jeden model, przypominający menu PS5.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami