Evil Inside to horror mocno inspirowany P.T. - premiera wkrótce

Na PC, PS4 i PS5.

Studio JanduSoft zapowiedziało Evil Inside - pierwszoosobowy horror, który już 25 marca trafi na PC, PS4 i PS5. Ze zwiastuna wynika, że gra jest mocno inspirowana P.T., czyli nietypowym demem skasowanego Silent Hill od Konami.

„Po śmierci matki i aresztowaniu ojca, główny bohater Mark próbuje skontaktować się ze zmarłą przez tablicę do wywoływania duchów” - głosi opis produktu na Steamie. „Przedmiot jednak wybucha, a Mark znika. Tu wszystko się zaczyna: seria paranormalnych zdarzeń, które dręczą protagonistę, kiedy próbuje zebrać fragmenty tablicy”.

Większość rozgrywki w Evil Inside toczy się w domu, który „wciąż się zmienia” - podobnie jak we wspomnianym P.T., w którym eksploracja korytarza nieustannie dostarczała nowych wrażeń.

JanduSoft nie jest kojarzone z żadną większą grą. Oficjalna strona sugeruje, że studio zajmowało się do tej pory mniejszymi produkcjami, w tym mobilnymi.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami