Blizzard Arcade Collection ujawnione przez PEGI

Pakiet klasycznych gier.

  • PEGI sklasyfikowało pakiet trzech klasycznych gier Blizzarda
  • Zestaw miałby ukazać się jeszcze dzisiaj

W bazie PEGI - europejskiej agencji, która zajmuje się przyznawaniem kategorii wiekowych grom - pojawił się wpis poświęcony Blizzard Arcade Collection.

Kartę dedykowaną kolekcji odnalazła redakcja serwisu Gematsu. Z opisu wynika, że w skład zestawu wejdą trzy pozycje: Lost Vikings 1, Rock & Roll Racing i Blackthorne. Tytuły powstały na początku działalności amerykańskiego studia, w tym w okresie, gdy firma znana była jako Silicon & Synapse.

Z informacji ujawnionych przez PEGI wynika, że Blizzard Arcade Collection ukaże się jeszcze dzisiaj - 19 lutego. To może oznaczać, że paczka zostanie zapowiedziana na startującym wieczorem BlizzConie i natychmiastowo wydana. Pakiet zmierza na PC.

Lost Vikings to dwuwymiarowa platformówka, która opowiada o losach trzech tytułowych wikingów. Rock & Roll Racing jest zaś zręcznościową grą wyścigową, a Blackthorne produkcją w stylu klasycznego Prince of Persia.

Nie jest to na razie jasne, ale nie można wykluczyć, że wszystkie wymienione pozycje otrzymają ulepszoną nieco oprawę graficzną i sterowanie dostosowane do współczesnych standardów.

Oczywiście informacji o wspomnianym zestawie nie potwierdził jeszcze Blizzard, ale PEGI w przeszłości już wielokrotnie ujawniało istnienie produkcji przed formalnymi zapowiedziami.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami