Pedro Pascal w roli Joela w serialu The Last of Us

Znany z Narcos i Gry o Tron aktor zagra główną postać.

  • W serialu The Last of Us Joela zagra Pedro Pascal
  • W Ellie wcieli się Bella Ramsey

Poznaliśmy aktorów, którzy wcielą się w głównych bohaterów serialowej adaptacji The Last of Us od HBO. W roli Ellie wystąpi Bella Ramsey, a Joela zagra Pedro Pascal. Informacje przekazał na Twitterze Neil Druckmann, reżyser serii gier.

17-letnia Ramsey najbardziej znana jest z roli szlachcianki Lyanny Mormont w serialu „Gra o Tron”. Wystąpiła też w „Fatalnej Czarownicy”, a jej głos można usłyszeć w popularnym ostatnio serialu animowanym na Netfliksie, „Hilda”.

Pedro Pascal wciela się z kolei w główną rolę w umiejscowionym w uniwersum Star Wars serialu „The Mandalorian”. Grał też Javiera Peñę w „Narcos” czy Oberyna Martella w „Grze o Tron”.

Aktorów można zobaczyć w poniższych materiałach:

Za scenariusz serialu The Last of Us odpowiada wspomniany wcześniej Druckmann oraz Craig Mazin, który wcześniej współpracował z HBO nad „Czarnobylem”. Nie podano jeszcze daty premiery serialu.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami