Overwatch 2 pojawi się na następnym BlizzConie

W planach nowe wieści o grze.

  • Na kolejnym BlizzConie zostaną ujawnione nowe informacje o Overwatch 2
  • Twórcy uprzedzają jednak, że mają jeszcze „wiele do zrobienia”

Blizzard ogłosił, że na kolejnej edycji BlizzConu zaprezentuje Overwatch 2 - sequel nastawionej na zmagania sieciowe strzelanki.

Informację przekazał Jeff Kaplan - producent cyklu - w filmie poświęconym nowej mapie, którą nieoczekiwanie dodano do pierwszej części serii. Deweloper przyznał jednocześnie, że gracze długo musieli czekać na wieści o kontynuacji.

- Wiemy, że do tej pory milczeliśmy [na temat produkcji - red.]. Nadal mamy jednak wiele do zrobienia, mówię to, by zmniejszyć oczekiwania. Ale ciężko pracujemy. Chcemy, by gra, zarówno obecna, jak i nadchodący sequel, była dla was świetna - mówi.

Przyszłoroczny BlizzCon odbędzie się w dniach 19-20 lutego, ale ze względu na światową pandemię wyłącznie w wydaniu cyfrowym. Wczoraj zasugerowano, że na imprezie Blizzard zaprezentuje kolejną klasę postaci do Diablo 4.

Natomiast mapą, o której mówiono we wspomnianym wideo, jest Kanezaka. Za powstanie areny odpowiada zespół złożony z nowych pracowników studia - plansza okazała się tak dobra, że postanowiono dodać lokację do Overwatch.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Powiązane gry

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami