Medal of Honor: Above and Beyond na VR wymaga zaskakująco dużo miejsca

Ujawniono zalecaną konfiguracją sprzętową.

Na karcie produktu Medal of Honor: Above and Beyond - nowej odsłony uznanego cyklu strzelanek, ale pod VR - na Steamie pojawiły się rekomendowane wymagania sprzętowe gry. Uwagę zwraca ilość wolnej przestrzeni, którą należy zarezerwować na dysku twardym.

Z zaprezentowanej specyfikacji wynika, że tytuł zajmie 180 GB. Ponadto w rozmowie z serwisem Polygon przedstawiciele odpowiedzialnego za projekt studia Respawn Entertainment wyjaśnili, że na czas instalacji pozycja potrzebuje dwukrotnie więcej miejsca - 340 GB. Zalecają też używanie SSD.

Twórcy nie przedstawili minimalnych wymagań, ale zapewniają, że produkcja zadziała również na słabszych konfiguracjach, choć oczywiście gracze mogą wówczas zaobserwować spadki w płynności.

„Osoby ze sprzętem, który nie spełnia rekomendowanej specyfikacji, nadal mogą grać, aczkolwiek wtedy wydajność będzie zależała od wielu innych czynników, w tym danej lokacji lub używanego zestawu gogli [VR - red.]” - na forum Reddit tłumaczy Mike Doran, producent wykonawczy Oculus Studios, które pomaga w pracach nad grą.

Medal of Honor: Above and Beyond - rekomendowane wymagania sprzętowe na PC

  • System operacyjny: Windows 10 (64-bitowy)
  • Procesor: Intel Core i7-9700K lub odpowiednik
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce RTX 280 lub odpowiednik
  • RAM: 16 GB
  • Miejsce na dysku: 180 GB (340 GB na czas instalacji)

Medal of Honor: Above and Beyond ukaże się 12 grudnia.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami