Zwiastun Twin Mirror zaprasza do mrocznej opowieści twórców Life is Strange

Niezwykły umysł jest błogosławieństwem i klątwą.

1 grudnia na PC, Xbox One i PS4 zadebiutowało Twin Mirror - psychologiczny thriller twórców Life is Strange czy Remember Me. Wydawca opublikował zwiastun premierowy, wprowadzający w mroczny świat bohatera.

W Twin Mirror kierujemy Samem Higgsem, który wraca do rodzinnego miasteczka Baswood na pogrzeb przyjaciela, lecz musi zmierzyć się z przeszłością, od której próbuje uciec. To gra przygodowa, w której wydarzenia obserwujemy zza pleców postaci. Eksplorujemy miasto, rozmawiamy z mieszkańcami i rozwiązujemy problemy - nie tylko własne. Twórcy kładą nacisk na podejmowanie trudnych wyborów, przy czym nie ma tu dobrych i złych decyzji.

Higgs nie jest sam, bo często musi skonfrontować się ze swoim Sobowtórem - alter ego, reprezentującym pewność siebie, której często brakuje bohaterowi. Protagonista potrafi też korzystać z techniki pałacu umysłu - przenosi się wtedy do miejsca, w którym aktywuje swoje wspomnienia i porządkuje myśli.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami