Gracz zażądał premiery Door Kickers 2 - twórcy posłuchali

Tytuł trafił do Early Access.

  • Sequel Door Kickers niespodziewanie zadebiutował na Steamie
  • Premiera nastąpiła około 20 minut po żądaniu fana

Niezależna taktyczna strzelanka Door Kickers 2 trafiła do działu Early Access na Steamie. To niespodziewany debiut, gdyż data premiery nie została wcześniej ogłoszona, a gra ukazała się nagle, po żądaniu fana.

„Wypuśćcie tę cholerną grę” - napisał użytkownik Mind Link na forum produkcji, dodając jeszcze „Proszę”. Deweloperzy odpowiedzieli na tę wiadomość pisząc po prostu: „OK, daj nam 10-20 minut”.

Oczywiście zabawna sytuacja z forum może być tylko zbiegiem okoliczności, a twórcy faktycznie mogli planować premierę-niespodziankę bez wcześniejszych zapowiedzi.

Door Kickers 2 pozostaje wierne założeniom oryginału. Kierujemy jednostkami, obserwując je z góry i kursorem rysując zaplanowane do przejścia ścieżki oraz oznaczając konkretne akcje do wykonania. W drugiej części nie sterujemy jednak policją, a amerykańskimi żołnierzami na Bliskim Wschodzie.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami