Games with Gold: listopad 2020 - pełna oferta

Aragami, Lego Indiana Jones i inne.

Microsoft ujawnił ofertę Games with Gold na listopad 2020. Wśród gier, które bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci Xbox Live Gold na konsolach Xbox, są Aragami i Lego Indiana Jones.

Pierwszą ze wspomnianych produkcji posiadacze Xbox One ściągną przez cały następny miesiąc. Tytuł jest skradanką, w której wcielamy się w zabójcę wskrzeszonego przez niejaką Yamiko - bohater wraz z dziewczyną musi wydostać się z zamku Kyuru.

aragami_gold
Aragami to skradanka z nieumarłym zabójcą

Właściciele Xbox 360 w dniach 16-30 listopada pobiorą zaś Lego Indiana Jones, czyli grę odtwarzającą wydarzenia z filmów o słynnym poszukiwaczu przygód, ale w formie duńskich klocków. W pozycji jest tryb kooperacji.

Games with Gold - pełna oferta na październik 2020

  • Aragami: Shadow Edition (Xbox One, Xbox Series X/S) - 1-30 listopada
  • Swimsanity! (Xbox One, Xbox Series X/S) - 16 listopada-15 grudnia
  • Full Spectrum Warrior (Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X/S) - 1-15 listopada
  • Lego Indiana Jones (Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X/S) - 16-30 listopada

Dzięki opcji wstecznej kompatybilności, tytuły z Xboksa 360 uruchomimy na Xbox One, a wszystkie wymienione gry zadziałają również na Xbox Series X/S.

Aby skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. By pobrać grę, wystarczy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold), a następnie potwierdzić „zakup” i ściągnąć produkcję.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami