Phasmophobia - jak poznać imię ducha

Gdzie jest imię.

Rozmowa z duchami w Phasmophobii służy nie tyle pozyskiwaniu informacji, co po prostu prowokowaniu duchów, by dały znaki swojej obecności. W ramach rozmowy możemy wypowiadać imię ducha - co w większości przypadków go rozzłości.

Jak poznać imię? Wystarczy spostrzegawczość. Na samym początku rundy, w ciężarówce, spójrz na białą tablicę z celami. Choć pokraczne tłumaczenie może zniechęcić do spoglądania na ten spis, to pod spodem najczęściej zobaczysz prawdopodobne imię ducha (1).

imieducha

W naszym przypadku duch nazywa się Sandra. Nie zawsze imię się sprawdza, ale zazwyczaj tak.

Opis ten daje ci inne informacje - na przykład wiek czy płeć człowieka, który zmarł i został na świecie jako duch. To pomoże ci zadać kolejne dobre pytania, na które możesz uzyskać odpowiedź.

Dlaczego miałbyś w ogóle wypowiadać imię ducha? By sprowokować go, gdy zwleka z ujawnianiem swojej obecności. Jest to jednak ryzykowne i najpierw lepiej próbować znaleźć wskazówki i ślady bez wypowiadania imienia.

Poprzednio: Phasmophobia - jak otworzyć drzwi

Spis treści: Phasmophobia - poradnik i najlepsze porady

Następnie: Phasmophobia - dodatkowa latarka, jak odnaleźć drogę

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami