The Game Awards 2020 odbędzie się w grudniu

Tegoroczna edycja imprezy potwierdzona.

  • The Game Awards to gala rozdania nagród dla najlepszych gier
  • Nie zabraknie zapowiedzi nowych tytułów
  • Tegoroczna edycja odbędzie się 10 grudnia

Geoff Keighley oficjalnie zapowiedział The Game Awards 2020 - tegoroczną edycję gali rozdania nagród. Wydarzenie odbędzie się 10 grudnia.

Impreza organizowana przez znanego prezentera podobnie jak w poprzednich latach będzie transmitowana na żywo w internecie. Tym razem jednak event nadawany ma być z trzech miast - Los Angeles, Tokio i Londynu.

W planach rozdanie nagród dla najlepszych gier 2020 roku, choć Geoff Keighley w rozmowie z serwisem GamesBeat zaznacza, że twórcy zwycięskich produkcji nie zostaną wcześniej poinformowani o wygranej. Tradycyjnie pojawią się też zapowiedzi nowych tytułów.

Ze względu na pandemię koronawirusa, w gali nie weźmie udział publiczność, co organizatorzy chcą zrekompensować dodatkowymi streamami i interakcjami w mediach społecznościowych.

W programie też inne atrakcje, w tym występy muzyczne i wyprzedaże gier na platformach dystrybucji cyfrowej. Do tego kolejna odsłona Game Festival, w ramach którego użytkownicy Steam sprawdzą wersje demo powstających pozycji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami