Pokaz PS5 - stream na żywo, jak oglądać

Poznamy cenę i datę premiery konsoli?

Kolejna prezentacja PlayStation 5 odbędzie się już dziś, 16 września. Pokaz będzie transmitowany na żywo i potrwa ok. 40 minut. Start o godz. 22:00.

To prawdopodobnie ostatnie spojrzenie na gry zmierzające na PS5 przed premierą samej konsoli. Nie poznaliśmy jeszcze daty debiutu i ceny, ale stanie się to najpewniej właśnie dzisiaj.

Pokaz gier na PS5 - livestream, godz. 22:00:

Czego możemy oczekiwać po pokazie? Sony nie podało szczegółów, ale niewykluczone, że zobaczymy dużo nowych fragmentów rozgrywek z najważniejszych tytułów, które zmierzają na konsolę. Mowa chociażby o Spider-Man: Miles Morales czy Horizon: Forbidden West.

Oprócz ceny i premiery konsoli, Sony może też po raz pierwszy zaprezentować interfejs PS5. Liczymy też na temat wstecznej kompatybilności i szczegóły o odświeżonych hitach z PS4.

O naszych przewidywaniach dotyczących pokazu przeczytasz tutaj: Pokaz PS5 - czego możemy oczekiwać?

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami