Sklepy sprzedają preordery GTA 6, choć gra nie została nawet ogłoszona

Jest też cena.

W internetowych sklepach sprzedających cyfrowe wersje gier można już złożyć zamówienia przedpremierowe na Grand Theft Auto 6, choć Rockstar Games nie ujawniło jeszcze żadnych informacji o produkcji.

Preordery GTA 6 oferuje aktualnie sklep Kinguin oraz Gamivo. Cena wynosi odpowiednio 230,07 zł oraz 225,63 zł. W obu przypadkach kody na przypisanie gry do Rockstar Games Launcher wystawili sprzedawcy wysoko oceniani przez użytkowników.

gta_6_preorder_kinguin
Preorder w Kinguin
gta_6_preorder_gamivo
Preorder w Gamivo

„To jest preorder, klucz zostanie dostarczony na premierę gry, której jeszcze nie zapowiedziano!” - czytamy w opisie produktu na Kinguin.net. „Bonusy, jeśli się pojawią, mogą różnić się od ofert w pozostałych sklepach”.

Wiadomo, że GTA 6 powstaje - chociażby z internetowego CV aktora, wcielającego się w rolę Meksykanina - ale Rockstar wciąż milczy. Trudno ocenić, kiedy wydawca zdecyduje się na pierwsze szczegóły.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami