Microsoft pojawi się na Tokyo Game Show, ale bez nowych wieści o Xbox Series X

Firma tonuje oczekiwania.

  • Tokyo Game Show odbędzie się pod koniec września
  • Microsoft rozpocznie targi
  • Amerykańska firma skoncentruje się na japońskich twórcach gier

Microsoft pojawi się na tegorocznym Tokyo Game Show. Firma otworzy japońskie targi 50-minutową prezentacją, ale okazuje się, że w trakcie wydarzenia zabraknie informacji o Xbox Series X.

Na Twitterze platformy koncernu z Redmondo opublikowano wpis ze szczegółami o tym, czego powinni spodziewać się gracze. Podkreślono, że na pokazie zabraknie „nowych wieści o następnej generacji”.

Amerykańska firma skoncentruje się przedstawieniu „japońskich twórców i gier” oraz kreatywności fanów Minecrafta z Kraju Kwitnącej Wiśni. Do tego informacje o kolejnych aktualizacjach Microsoft Flight Simulator. Ponadto wydarzenie będzie transmitowane jedynie w języku Japończyków.

Fakt, że koncern nie zamierza ujawnić nowych szczegółów o Xbox Series X, rozczarował niektórych fanów, którzy wyrażają niezadowolenie w mediach społecznościowych. Niewykluczone jednak, że wcześniej - przed Tokyo Game Show - odbędzie się odrębne wydarzenie poświęcone konsoli.

Tegoroczna edycja japońskich targów organizowana jest w terminie 23-27 września.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami