Netflix za darmo - pierwszy odcinek Stranger Things, seriale i filmy

Oferta platformy streamingowej.

Netflix udostępnił za darmo pierwsze odcinki „Stranger Things” i innych seriali zrealizowanych na zlecenie platformy. Do obejrzenia jest również kilka filmów pełnometrażowych.

Wybrane produkcje znaleźć można na dedykowanej promocji podstronie. Warto zaznaczyć, że seans pozycji, które są objęte bezpłatną ofertą, nie wymaga od użytkownika zakładania konta w serwisie lub logowania się na już istniejące.

Za darmo dostępne są pierwsze odcinki seriali „Stranger Things”, „Szkoła dla elity”, „Jak nas widzą”, „Miłość jest ślepa” oraz „Grace i Frankie”. Do tego animowanego „Dzieciak rządzi: Znowu w grze” i dokumentalnego „Nasza planeta”.

Bezpłatnie obejrzeć można też wybrane filmy pełnometrażowe - komediowy „Zabójczy rejs”, osadzone w świecie postapokaliptycznym „Nie otwieraj oczu” i „Dwóch papieży”, który opowiada historię Benedykta XVI (Anthony Hopkins) i Franciszka (Jonathan Pryce).

Netfilx podkreśla, że oferta bezpłatnych produkcji regularnie się zmienia, więc nie jest jasne, do kiedy wymienione pozycje dostępne będą za darmo. Sama promocja - jak wyjaśniają przedstawiciele platformy - to próba przyciągnięcia nowych abonentów.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami