Ceny gier na nowe konsole jednak nie takie wysokie? NBA 2K21 tylko o 10 zł droższe

Mogło być gorzej.

NBA 2K21 trafiło już do przedsprzedaży, zarówno w wersji na PS4 i Xbox One, jak i konsole następnej generacji. Polska cena gry na PS5 i Xbox Series X jest jednak tylko o 10 zł droższa.

Obawy, że gra może kosztować jeszcze więcej, wynikają z podwyżek w Stanach Zjednoczonych, gdzie NBA 2K21 na nowe konsole Sony i Microsoftu jest aż o 10 dolarów droższe.

W sklepie Muve.pl standardowa edycja NBA 2K21 na PS4 i Xbox One kosztuje 269,99 zł, natomiast za wersję next-genową zapłacimy 279,99 zł.

Jest jeszcze edycja Mamba Forever, z licznymi bonusami cyfrowymi, która jest już droższa, bo w wersji na PS4 i Xbox One kosztuje 459 zł. Nie ma jej jeszcze w Muve w wersji na nowe konsole, ale różnica w cenie w innych sklepach również wynosi maksymalnie 10 zł.

Według firmy analitycznej IDG Consulting, podwyżkę cen rozważają także inni wydawcy - tym bardziej, że od 2005 roku koszt produkcji gier zwiększył się o 200 lub nawet 300 proc.

Źródło: Muve.pl

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami