Tak wygląda pad do PS5 w rzeczywistości? Wyciekło zdjęcie kontrolera

DualSense na fotografii.

Na forum Resetera opublikowano fotografię przedstawiającą podobno rzeczywisty model DualSense, czyli pada do PS5.

Obrazek - odnaleziony przez użytkownika Gamer17 - prezentuje kontroler w ręce anonimowego autora fotografii. Urządzenie wydaje się duże, ale niektórzy zwracają uwagę, że wrażenie może być efektem perspektywy lub małych dłoni trzymającego sprzęt.

ps5_kontroler_fotka
Rzekomo prawdziwe zdjęcie pada do PS5 (źródło: Resetera)

Na fakt, że pad nie musi być wcale tak wielki, wskazuje wykonane przez jednego z forumowiczów Resetery zdjęcie DualShocka 4, wykonane w podobnym stylu. Dostępne jest poniżej.

ds4_fotografia
Porównawcze zdjęcie DualShocka 4 (źródło: Resetera)

Nieznane jest dokładne źródło pochodzenia fotografii, a co za tym idzie - nie wiadomo, czy jest autentyczna. Część internautów przekonuje, że grafika jest fotomontażem. Zwracają uwagę między innymi na nienaturalny chwyt pada oraz niską jakość ilustracji.

Sony do tej pory prezentowało DualSense i PS5 jedynie na wizualizacjach. Jakiś czas temu pojawiło się jednak zdjęcie prawdziwej - podobno - konsoli, wykonane rzekomo w fabryce, gdzie trwa masowa produkcja urządzenia.

PlayStation 5 wraz z kontrolerem zadebiutuje pod koniec 2020 roku - w okresie świątecznym. Jedną z gier na premierę będzie Spider-Man: Miles Morales od deweloperów ze studia Insomniac Games.

Źródło: Resetera

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami