Xbox Lockhart będzie o połowę tańszy od Series X?

Lipcowy event Microsoftu ma zaskoczyć graczy.

Microsoft wciąż planuje zapowiedzieć tańszy model konsoli Xbox nowej generacji - wersja Lockhart (czy też Series S) ma kosztować o połowę mniej niż Series X.

Informacje opublikował serwis WCCF Tech, powołując się na jednego z użytkowników forum Beyond3D, który już w przeszłości ujawniał pewne zapowiedzi związane z marką Xbox.

Niestety konkretna cena urządzeń nie jest znana, ale faktem pozostaje, że różnica 50 procent wartości pozostaje sama w sobie znaczącą informacją.

Tańsza konsola ma pomóc producentowi przede wszystkim w przyszłości, gdy udostępniona zostanie finalna wersja usługi streamingu gier - xCloud.

Mocne_slowa_EA_Playstation_5_i_Xbox_Series_X_spali_nam_mozgi_i_urwie_tylki_article
Xbox Series X ma być podobno tańszy od PS5

Lipcowy event Microsoftu ma też zdaniem informatora mocno zaskoczyć odbiorców. „To będzie noc pełna mic-dropów”, zaznaczył eastman. Mic-drop to w potocznej mowie coś ważnego i mocnego - w tym wypadku chodzi o zapowiedzi gier.

Microsoft nie ujawnił jeszcze konkretnej daty lipcowego pokazu. Wiadomo jednak, że tym razem firma skupi się na prezentacji tytułów od Xbox Games Studios, a więc gier na wyłączność rodziny Xbox (w tym PC).

Źródło: WCCF Tech

Reklama

Skocz do komentarzy (12)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (12)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami