Remaster Command & Conquer podbija Steama - tuż po premierze zagrało ponad 42 tysiące osób

Udany debiut odświeżonych gier.

Wczoraj wieczorem na Steamie zadebiutowało Command & Conquer Remastered Collection, a więc odświeżone wersje dwóch gier z cyklu. Zestaw cieszy się dużą popularnością.

W ciągu dwóch godzin od premiery, w produkcje z pakietu grało jednocześnie 42587 użytkowników sklepu Valve. Teraz liczba graczy jest niższa, ale wciąż wysoka i wynosi 29200, co plasuje paczkę na 24. miejscu listy najpopularniejszych obecnie tytułów.

Fakt, że odświeżone gry tuż po debiucie uruchomiło ponad 42 tysiące osób oznacza, że Command & Conquer Remastered Collection zanotowało udany debiut. Nadmienić należy, że zestaw dostępny jest także na należącej do EA platformie Origin, więc sukces może być jeszcze większy.

c_c_remastered_4k
Remastery pozwalają na zabawę w 4K

Kolekcja oferuje odświeżone wersje Tiberian Dawn i Red Alert ze wszystkimi dodatkami. W obu tytułach odnowiono grafikę i przygotowano opcję zabawy w 4K, a przerywniki filmowe z aktorami przeskalowano do wyższych rozdzielczości.

Źródło: SteamDB

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami