Zapowiedziano grę na podstawie "Gęsiej skórki" - Goosebumps: Dead of Night

Premiera latem na PC, PS4, Xbox One i Switch.

Studio Cosmic Forces zapowiedziało Goosebumps: Dead of Night. Gra na podstawie książek, serialu i filmów z serii „Gęsia skórka” zadebiutuje latem na PC, PS4, Xbox One i PC.

To survival-horror z perspektywy pierwszej osoby, kierowany jednak raczej do młodszych odbiorców - amerykańska organizacja ESRB przyznała grze kategorię E, czyli „dla wszystkich”.

Zadaniem graczy jest odzyskanie kartek z książki, które ukradła lalka Slappy - antagonista w serii Goosebumps - przy okazji unikając różnych strasznych stworzeń i potworów.

Goosebumps: Dead of Night jest ulepszoną i zmodyfikowaną wersją mobilnej gry VR pod tytułem Goosebumps: Night of Scares. Konsolowa i komputerowa edycja oferuje ulepszoną grafikę i sztuczną inteligencję, a także nowe rozdziały i przeciwników.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Resident Evil 8 zbyt wymagający dla PS4 i Xbox One?

Capcom nie chce ograniczać eksploracji.

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami