Paradise Lost opowie o Polsce zniszczonej przez nazistów atakiem nuklearnym

Alternatywna historia.

Polska firma All in! Games zaprezentowała Paradise Lost - nastawiony na fabułę projekt od warszawskiego studia PolyArmous. Gra ukaże się w 2020 roku na PC, PS5 i Xbox Series X.

Akcję osadzono w alternatywnym świecie, gdzie II wojna światowa nie zakończyła się w 1945 roku. Przez 20 lat naziści okupowali Polskę, którą w akcie „desperackiego kroku” zniszczyli - wraz ze swoim krajem - bombami atomowymi.

Wcielimy się w 12-letniego chłopca przemierzającego postapokaliptyczne polskie pustkowia. W trakcie podróży młodzieniec odnajdzie porzucony niemiecki bunkier, skrywający szereg sekretów.

Odpowiedzialni za grę deweloperzy obiecują „gigantyczny podziemny świat, w którym niezwykła zaawansowana technologia miesza się ze słowiańskim folklorem i mitami”. Podczas przygody gracze dowiedzą się, co spotkało mieszkańców schronu.

paradise_lost_screen_01
Postapokaliptyczna Polska spowita jest śniegiem

Szczegóły na temat rozgrywki nie są znane, ale wiadomo, że wydarzenia zostaną ukazane z perspektywy FPP. Autorzy sugerują też, że pojawi się możliwość dokonywania wyborów, przekonując, że podjęte decyzje wpłyną na to, co ujrzymy w trakcie dalszej podróży.

Źródło: PolyArmous

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami