Prezentacja PS5 w czerwcu coraz bardziej prawdopodobna - Sony obiecuje pokaz "atrakcyjnych gier"

Trwają przygotowania.

W trakcie wydarzenia podsumowującego działalność wszystkich oddziałów Sony ogłoszono, że niedługo odbędzie się prezentacja tytułów na PS5.

Informację przekazał Kenichiro Yoshida, który jest zarazem dyrektorem generalnym i prezesem koncernu. Menedżer stwierdził, że wkrótce zostanie „przedstawiony atrakcyjny zestaw gier” zmierzających na PlayStation 5.

Nie ujawniono żadnych dodatkowych szczegółów, ale wiadomość sugeruje, że prezentacja PS5 i gier na konsolę może rzeczywiście zostać przeprowadzona w czerwcu. O takim terminie wspomina między innymi Jeff Grubb z serwisu VentureBeat.

Początkowo dziennikarz przekonywał, że demonstracja urządzenia odbędzie się 4 czerwca, ale plany się podobno zmieniły - teraz twierdzi, że Sony zorganizuje wydarzenie „na początku czerwca”. Wówczas ujrzymy ponoć sprzęt i tytuły nowej generacji, także od zewnętrznych twórców.

To nie wszystko: według redaktora, na początku sierpnia koncern wyemituje kolejny odcinek State of Play. Internetowy program będzie rzekomo poświęcony wyłącznie powstającym grom.

Reklama

Skocz do komentarzy (8)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (8)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami